сексуално здравље

Ињекције контрацепције

сексуално здравље Ињекције контрацепције
Anonim

Питање

Имао сам абортус и одлучио сам да добијем ињекције контрацепције.

Ставио сам два камена у тежину и почела крварити свака три до четири дана - прије него што је ињекција била истрошена.

Такође сам потпуно искључио секс. Почињем да бринем да би могло бити нешто озбиљно у реду са мном.

Одговор

Не брините, највероватније је да са вама постоји нешто озбиљно "погрешно". Симптоми које описујете су највероватније последица ињекције Депо-провера.

Направите заказан састанак да бисте се видели сестру породичног плана или доктора и разговарали о даљим питањима с њима.

Не сачекајте док се контрацептивни ефекат ваших ињекција не испразни пре него што затражите помоћ од лице у лице.

Требаће вам времена да дискутујете о алтернативним методама контрацепције и плану за будућност.

Искрено Ваш

Медицински тим

Лекари Савет